Tragiczna śmierć 19-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. Powiesił sięDowiedzieliśmy się dziś o kolejnej samobójczej śmierci w naszym powiecie. Tym razem życie odebrał sobie 19-letni mieszkaniec jednej z podkolbuszowskich wsi. Chłopak powiesił się we wtorek (01.10), zmarł dzień później. Dlaczego to zrobił? Tego chyba już się nie dowiemy.

Znamy imię i nazwisko 19-latka; miejscowość, w której mieszkał; a nawet szkołę, którą ukończył. Jednak nie chcąc przysparzać jego rodzinie dodatkowego bólu, informacje te pozostawiamy dla siebie.

To kolejne samobójstwo w powiecie. We wtorek (01.10) ze stawu w Weryni wyłowiono zwłoki 55-letniego mężczyzny. Jedną z branych pod uwagę powodów jego śmierci jest odebranie sobie życia.
6 września na linii kolejowej nr 71 w Komorowie pod pociąg rzucił się  młody mężczyzna. Nie przeżył. Najprawdopodobniej odebrał sobie życie. 16 marca w Kolbuszowej Górnej pod pociąg rzucił się 38-letni mieszkaniec miasta. Tragedia wstrząsnęła Kolbuszową. Cztery dni później w wiacie pod lasem w Kłapówce odnaleziono zwłoki mężczyzny, przyczyną jego śmierci było powieszenie się.
8 Komentarze

  1. niestety ludzie maja coraz wieksze problemy emocjonalne ,niby dobrobyt jest coraz wiekszy bo dzis kazdy 19 latek moze sobie kupic samochod,dobry telefon ,niby jestesmy coraz bardziej swiatli,swiatowi a niestety coraz wiecej wokol chodzi ludzi zwyczajnie nieszczesliwych choc usmiechajacych sie do kazdego .Ciagle do czegos dazymy,ciagle czegos nam brak,ciagle chcemy wiecej i wiecej choc w tak mlodym przypadku mysle ze chodzilo tu o niespelniona milosc . wspolczuje rodzinie

    • Bardzo mądra refleksja.Niestety w dzisiejszym zabieganym świecie brakuje nam czasu żeby wiecej uwagi poświęcić bratu siostrze koledze Jesteśmy osamotnieni w naszych czasem błahych problemach.

  2. Ludzie odbieraja sobie życie bo odeszli od Boga od Kościoła. Wierzą w bożka internetowego który ich do samobójstwa prowadzi wielkimi krokami bo to szatan. Zamiast żyć jak Bóg przykazał zakładać rodziny po katolicku wychowywać dzieci i samemu być katolikiem wierzącym i praktykującym, uczciwie żyć i pracować to ludzie młodzi uważają że są tak wyzwoleni bo jest demokracja że nie potrzeba im kościoła i Boga. Ludzie przestali z sobą rozmawiać. Samotność przytłacza najbardziej ludzi młodzi nie radzą sobie ze stresem nie mają z kim porozmawiać bo nie mają zaufania ani do rodziców którzy im nie poświęcają czasu ani do nauczycieli no a z sąsiadami to nikt prawie nie utrzymuje kontaktów. Śmiem przypuszczać że będzie jeszcze gorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.