Sokół przegrywa z autsajderem
Nie udała się Sokołowi inauguracja wiosennych rozgrywek. W niedzielę (10.03) piłkarze z Kolbuszowej Dolnej przegrali w Rzeszowie z Koroną– drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi.

Gospodarze, którzy wzmocnili swój skład w przerwie zimowej, rozpoczęli to spotkanie od mocnej ofensywy. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Jeden z ataków rzeszowianie zamienili na bramkę.
Sokół wyrównał po stałym fragmencie gry. Piłkę głową w polu karnym zgrywał Łukasz Świst, a do siatki trafił Dawid Maziarz. Gospodarze nie załamali się i zdobyli zwycięskiego, jak się okazuje, gola.  Kilka minut po przerwie za faul drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył zawodnik miejscowym. Od tej pory przeważali goście. Niestety brakowało im precyzji.
Niedziela, 10 marca
Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1 (Maziarz 28)

Sokół: Jakub Bieleń – Jakub Więcław (80. Łukasz Korab), Andrzej Skowron, Łukasz Gorzelany, Piotr Karkut (46 Bartłomiej Karkut) – Krystian Stanowski (Adam Serwon), Łukasz Świst (60. Kornel Kołacz), Damian Parys, Mateusz Prokop, Dawid Maziarz (75. Maksymilian Wróbel) – Brian Dziedzic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.