Płytę “Agresywnych Płatków” można już kupić w kolbuszowskich sklepach
Pojawiła się płyta kolbuszowskiego zespołu rockowego, Cornflakes Aggression. Na krążku pt. „Audiodysk” znajdziemy się 26 utworów. Nagrano je w latach 2007-18. Płytę można kupić w Kolbuszowej, dokładniej w sklepie Grin Shop i kwiaciarni „Monika” na Rynku.

Jest też możliwość nabycia jej drogą pocztową. Wystarczy skontaktować się z zespołem na Facebooku (TUTAJ). Płyta jest wydana w ograniczonym nakładzie i nie jest przewidywana jej reedycja.
CA funkcjonuje  już 12 lat. Kapelę tworzą : Dominik „Mastel” Mastela (wokal perkusja), Rafał „Glizda” Dziedzic (gitara) i Zbyszek „Zbychu” Rębisz (bas). Muzyka, jaką grają, określana jest jako haut-rock. Teksty „Agresywnych Płatków” to zarówno ironia , jak niebanalne przemyślenia na serio.

Nie jeździmy w trasy koncertowe, nie mamy groupie’s, nie ma nas mainstreamie. Powód? Jesteśmy przyjaciółmi, którzy spotykają się z własnej woli, po to żeby sobie pograć, rozluźnić się i dać coś od siebie w wolnym czasie – mówi Dominik Mastela. – Co rusz nasze drogi się rozjeżdżają, bo to wiek, dzieci, pogoń za lepszym wymarzonym czymś itd. Ale nie zmienia to naszych relacji. Zachęcam do zapoznania się z naszą twórczością. Choć chodzi o słuch, to i powieka czasem zadrży – zachęca popularny „Mastel”.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.