La Zizanie Pub Game powraca! Zamów danie z dowozem lub odbierz je osobiście!

Już od wtorku, 14 kwietnia, mamy nadzieję, że w naszej sali będzie rozbrzmiewał dźwięk Waszych telefonów z zamówieniami. Nie ma czego ukrywać, czekamy na to. Po miesięcznym postoju doszliśmy do wniosku, że to czas najwyższy, aby  klienci La Zizanie do nas wrócili.

Wprawdzie nie jest to samo. Nasze stoliki są puste, muzyka nie gra, nie śpiewamy na karaoke, nie rywalizujemy ze sobą przy planszówkach czy grach na konsolach, nie widzimy się wszyscy razem na weekendach czy nie bawimy się wspólnie z maluchami na naszej Bawialni La Zizanie. W sytuacji, jaka obecnie panuje na świecie, niestety, prędko nie wrócimy do działania w stu procentach.

Nowe menu

Możemy zdziałać odrobinę mniej właśnie dzięki daniom na wynos jak i odbiorze osobistym klienta. Zawsze to już coś, racja? Przygotowaliśmy szybkie menu. Nie znajdziecie w nim wszystkich naszych propozycji jak również wstrzymujemy się chwilowo z daniami dnia.
Stworzyliśmy nowe menu, mając na uwadze jakość i szybkość wykonywanych dań. Bazując na najczęstszych zamówieniach, stworzyliśmy propozycję, w której KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

Mamy również nowe godziny otwarcia. Startujemy nieco później, lecz zamykamy też nie wcześnie. Staraliśmy się zbliżyć godziny otwarcia naszego Pubu do starego systemu działania.

Dostawa gratis

A więc: pon-czw: 13:00-21:00, pt: 13:00-22:00, sob: 15:00-22:00, niedz:13:00-21:00. W tych godzinach służymy serdecznie pomocą jak i czekamy na Wasze telefony.

Zadzwoń pod nr tel. 883 048 800 i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz i zamów pyszne dania z naszego menu i ciesz się niepowtarzalnym smakiem i szybką dostawą, którą na terenie powiatu kolbuszowskiego otrzymasz GRATIS! A więc na co czekać?
Serdecznie zapraszamy do La Zizanie Pub Game!

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

Materiał promocyjny


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.