Kolbuszowianka robi karierę w Canal+ Sport. Widzowie pokochali jej głos
Jest przykładem tego, że pochodząc z małego miasteczka można zrobić ogólnokrajową karierę i przy tym realizować swoje pasje. Maja Strzelczyk, bo o niej mowa, ma 27 lat, jest córką Zbigniewa Strzelczyka, dyrektora Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej.

W grudniu ubiegłego roku zamieniła Ekstraklasę Live Park na Canal+ Sport (wcześniej pracowała w Orange Sport). Debiut w roli reporterki C+ zaliczyła podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy – Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok. Widzowie od razu pokochali jej wyjątkową barwę głosu.Świadczą o tym komentarze znalezione w sieci: – Piękna, o jeszcze piękniejszym wyjątkowo seksownym głosie. Posiada ogromną wiedzę na temat Ekstraklasy, także czuję się w tym jak ryba w wodzie. Zna dobrze hiszpański i rozmawia gdy trzeba z piłkarzami w tym języku – pisze jeden z internautów.
Maja przez wiele lat była dziewczyną pochodzącego również z Kolbuszowej Mateusza Cetnarskiego, reprezentanta Polski w piłce nożnej: – Spędzamy wspólnie dużo czasu. Niekoniecznie jednak musimy pokazywać, jak to robimy. To nasza sprawa. Akurat nie należymy do ludzi, którzy chętnie by pokazywali, jak gotują w domu albo ścielą łóżko – mówił w jednym z wywiadów popularny „Cetnar”.


10 Komentarzy

  1. Mateusz od jakiegos czasu spadl w notowaniach i oczywiscie raczej juz wiekszej kariery nie zrobi a co za tym idzie kasa jest duzo mniejsza to i dziewczyna poszukala sobie innej drogi ,jak wiadomo w telewizji sporo dzianych kolesi sie kreci ?

  2. żenujący komentarz:( dziewczyna juz od ponad 5 lśr nie jest z Cetnarem,który w tym czasie osiągał sukcesy w Cracovii

  3. Widzowie pokochali jej głos??? Chyba głuchoniemi. Nie da się słuchać tego gadania przez nos, do tego panna mówi ze straszną manierą. Totalna porażka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.